מכון כישורים

08-6349739

שאלות נפוצות:

מהי בדיקת MOXO
בדיקת MOXO הנה בדיקה ממוחשבת המהווה חלק מתהליך אבחון הפרעת קשב, כאשר הגורם המוסמך לאבחנה זו הוא הנוירולוג. מחקרים שנערכו בארץ ובעולם העלו כי למבחן זה קיים 90% דיוק.


מה בדיקת ה- MOXO מגלה? 
בדיקה זו חושפת את תפקוד הנבדק בארבעה מדדים המשפיעים על הקשב. (קשב, תזמון, אימפולסיביות והיפראקטיביות).


למי מומלץ לערוך בדיקה זו?
 
כאשר ישנו חשד להפרעת קשב אצל ילד או מבוגר, יש לפנות לנוירולוג במסגרת קופת החולים. לעתים הנוירולוג מפנה לבדיקת קשב לשם השלמת תהליך האבחנה. המעוניינים, רשאים לערוך בדיקה זו גם ללא הפניה מנוירולוג.


לאיזה גילאים מבחן ה- MOXO מתאים?
המבדק קיים בשתי גרסאות. גרסה לילדים (6-12), וגרסה למבוגרים (13-60).


מהו הפענוח?
תוצאות מבדק ה- MOXO מחולקות לשני חלקים: חלק א' השוואת הנבדק לנורמה. חלק ב' גרף ביצוע. בחלק א' ניתן ללמוד האם קיימת הפרעת קשב, באיזה תחום, ומהי חומרתו. בחלק ב' - על ידי הפענוח ניתן ללמוד על תפקודו של הנבדק באופן יסודי המסביר מהו הקושי בצורה חדה יותר, מתי קשה במיוחד, מתי מצליח להתגבר על הקושי, האם קיים חשד לקושי רגשי, פיזיולוגי, נוירולוגי, תפקודים ניהוליים, חרדת ביצוע  ועוד.


מי מוסמך לערוך "פענוח"?
ל"
פענוח" דרוש מקצועיות, ידע וניסיון רב. ישנה סדרת השתלמויות שצריך המאבחן לעבור על מנת שיוכל לפענח את הדוחות באופן מקצועי. למכון "כישורים" יש את ההסמכה והנסיון הדרושים לניתוח דוחות MOXO.


יש הרבה מכונים, מה מיוחד אצלכם? 

במכון כישורים המבדק נערך ע"י יועץ חינוכי, המומחה בבדיקות קשב בעל נסיון של למעלה מ- 1500 בדיקות קשב.
השילוב בין מומחיות בבדיקות קשב ליעוץ חינוכי - מסייע להורים להבין את משמעות התוצאות הן מזווית הטיפולית והן מזווית בית ספרית. 
בנוסף, אצלנו תקבלו דו"ח מפורט ומקצועי שיסייע לכם ולצוות בית הספר להבין את תוצאות המבדק + המלצות מיועץ חינוכי לגבי המשך הטיפול או אבחונים נוספים.

 
 
+ שלח משוב
m.kishurim@gmail.com |  טלפון : 08-6349739  | נייד 054-4800339  | כתובת: רחוב חפץ חיים 20, מודיעין עילית
 
לייבסיטי - בניית אתרים