השירותים שלנו

יעוץ חינוכי:

כהורים, אנו מתמודדים לעתים עם קשיים במערכת בית הספר. בתחום הלימודי, התנהגותי, חברתי ורגשי. היועץ החינוכי יעשה סדר, יפנה ויכוון לאבחון/טיפול הנכון וימנע ריצות והוצאות מיותרות.

כישורי חברה:

לעיתים, ילדים מתקשים לרכוש מיומנויות חברתיות, וליצור קשרים חברתיים ומעמד חברתי נאות. בקבוצות 'כישורי חברה' הילדים יקבלו כלים ותובנות לרכישת מיומנויותת חברתיות. הקבוצה מהווה תמיכה למשתתפים, מעודדת פתיחות ויוצרת כר נרחב לרכישת ידע חברתי והפנמת המיומנויות הנרכשות באמצעות התהליך הקבוצתי.

הנחיית הורים:

אחת המשימות החשובות בחיינו היא גידול ילדים בוגרים, עצמאיים, בעלי ערכים ותכונות טובות. אתגר ההורות מציב בפנינו דילמות רבות ולעתים, אף חוסר הסכמה בין ההורים.
הנחיית הורים נותנת כלים מעשיים לגידול הילדים.

נוירופידבק:

הפרעת קשב היא תופעה גנטית המוכתבת ע"י מספר רב של גנים. גנים אלו מכתיבים את התפקוד המוחי. תפקוד זה ניתן לאפיון על ידי הפעילות החשמלית של המוח (EEG). הפעילות החשמלית של הסובלים מהפרעות קשב, סוטה בדרך כלל מהנורמה. נוירופידבק היא שיטה יעילה ללמד את האדם לשנות את ההרכב של גלי המוח שלו. על ידי האימון בנוירופידבק האדם לומד לשפר את ה-EEG שלו ובכך לשפר את איכות חייו.

אימון אישי - קאוצ'ינג:

אימון אישי הוא "דחיפה קדימה" "הגשמת חלומות" "הורדת מחסומים" "הורדת מופנמות". כלומר, בכח האימון האישי לגרום לאדם להאמין בעצמו ולהוציא לפועל את שאיפותיו בתרגילים פשוטים ומעשיים. האימון מתבצע על ידי מר יוסף שלמה בינר - מוסמך על ידי לשכת המאמנים באימון אישי בשילוב NLP.

תרפיה באמנות:

בטיפול באומנות אנו נעזרים בחומרים שונים (צביעה, חימר, גבס, חול, נייר וכדו') לשם הבעה, מתוך אמונה שיש בעבודה עימם כוח להעצמה ולריפוי. הטיפול באומנות נותן הזדמנות לביטוי ויצירה דרך החומרים השונים, גם למי שמתקשה להתבטא בצורה מילולית. העבודה עם החומר מאפשרת שחרור ומפתחת אצל המטופל דרך לגילוי העצמי. טיפול באומנות שם דגש על תהליכים ולא על התוצרים.


אבחון דידקטי:

אבחון דידקטי הוא תהליך אבחוני, שבמסגרתו מאתר ומסווג איש המקצוע לקויות למידה אצל הנבדק. האבחון בודק יכולות קוגניטיביות כגון חשיבה ועיבוד מידע, כישורי קריאה, הבנת הנקרא וכתיבה, זיכרון והתארגנות. האבחון נועד לסייע באיתור הסיבות לכשלים לימודיים, ולאפשר ללומד למצות את יכולותיו הלימודיות ובבניית תכנית לימודים מותאמת או שיפורה.

בדיקת מוקסו:

בדיקת MOXO הנה בדיקה ממוחשבת המהווה כלי עזר בתהליך אבחון הפרעת קשב.
מחקרים שנערכו בארץ ובעולם העלו כי למבחן זה קיים 90% דיוק. בדיקה זו חושפת את תפקוד הנבדק בארבעה מדדים: קשב, תזמון, אימפולסיביות והיפראקטיביות.
למכון כישורים ניסיון של למעלה מ- 1300 מבדקים.
Share by: